НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Волинь - Верес 8:1 ###

У вівторок, 7 вересня, «Волинь» у Луцьку провела спаринг проти свого одвічного принципового суперника – рівненського «Вереса». Зрозуміло, що матч відразу розпочався з масованих атак волинян, які домінували протягом усьієї гри. Перший стовідсотковий момент виник на 4-й хвилині зустрічі, коли після прострілу Гринченка, Майкон влучив у стійку воріт гостей (ну скільки ж можна?). За мить міг відзначитися Максимюк, та м’яч після його удару в ближній кут пройшов поруч зі стійкою воріт. Через три хвилини на ударну позицію вивели Майкона, проте воротар виграв дуель в нападника «Волині». На 12 хвилині матчу Сімінін наважився на дальній удар, воротар з труднощами парирував м’яч, який відлетів на того ж Майкона, та удар останнього прийшовся у голкіпера гостей. Через п’ять хвилин зліва Максимюка вивели сам на сам з кіпером, той пішов на перехоплення і Роман перекидав м’яча через опонента, але шкіряний пролетів і над поперечиною. Гол назрівав, м’яч постійно літав по карному майданчику гостей, але футболісти «Вереса» обороняли свої ворота усіма частина тіла, в тому числі руками… Але, врешті-решт «Волинь» забила. На 21-й хвилині після масованої атаки Бабир відпасував Шарпару, який «розібрався» в карному з захисниками і сильно пробив у дальній від воротаря кут – гол. Через дві хвилини кіпер гостей врятував свою команду від неприємностей після потужного удару Сімініна, а за тим після рейду Гринченка і навісу в карний Майкон пробивав головою і м’яч пройшов поруч зі стійкою. На 27-й хвилині відбувся рейд у напад у виконанні Ващука від центрального кола, далі пішов вивірений навіс на Бабира, проте удар Олексія в падінні головою парирував воротар. А на 33-й щастя нарешті посміхнулося Майкону - після удару Шарпара м’яч потрапив у стійку воріт і бразилець головою відправив того у сітку. Протягом наступних семи хвилин Майкон втратив ще три можливості для взяття воріт, а рахунок на 44-й збільшив Шарпар, який після комбінації на правому фланзі Сімінін – Бабир, пробив потужно низом метрів з 15-ти – 3:0. На останній хвилині тайму міг відзначитися Максимюк, але після його удару м’яч потрапив у поперечину. А що «Верес»? За перший тайм він провів бодай дві «осмислені» атаки. В одній надійно зіграв Неділько на перехопленні, а в іншій удар з 25-ти метрів пройшов повз ворота…

Після перерви малюнок гри не змінився незважаючи на заміни. І вже на 49-й хвилині після слалому Пічкура на лівому фланзі його навіс замкнув потенційний новачок команди – 4:0.Проте за хвилину гостям вдалося скоротити рахунок після грубої помилки у захисті ще одного новачка команди. Нападник гостей вийшов сам на сам з Павленком і потужно пробив по воротах – гол. Більше гостям створити нічого не вдалося, а ось волиняни ще чотири рази вразили ворота опонентів, хоча моментів мали значно більше. На 57-й хвилині сольний прохід Майкона закінчився ударом в нижній кут з меж карного – 5:1. На 63-й той же Майкон пасом вивів Рачича на ударну позицію і Стеван лівою пробив в проти хід воротарю – 6:1. На 74-й після подачі кутового Пічкуром і паса в карний у виконанні Пищура рахунок збільшив ще один потенційний новачок. А завершив розгром Рачич на 85-й хвилині ударом головою в боротьбі з захисником після потужного удару Пищура, який воротар з труднощами парирував, проте Стеван головою переграв опонента. У підсумку – переконлива перемога волинян, які просто знищили опонентів з рахунком 8:1.