НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Друга ліга. Нива - Верес 3:2. Перша домашня перемога Ниви у році ###

"Нива" – "Верес" 3:2

Голи: Розман, 18, 47 Пришнівський 64 – Любар 60, 82

"Нива": Андрієшин, Гринченко, Орлов, Городецький, Кормило, Довбиш, Лафазан (Семків, 90+3), Мдінарадзе (Пришнівський, 46) , Остренко (Анохін, 78), Ковальов, Розман (Тригуба, 56)

"Верес": Суходолов, Котюк (Калласте, 75), Єфімчук, Жук, Фірсов, Хлібович (Назарчук, 51), Новосад, Оксенюк (Жилінський, 63, Нагорнюк 74), Гайдук, Гаврилюк (Бубнович, 85), Любар

Визначений Професіональною футбольною лігою України календар передбачав для більшості команд спарені протистояння проти білоцерківської "Росі" та рівненського "Вереса". Таким чином матч проти команд, які до сьомого туру ще не набрали жодного очка більшість команд справедливо вважали "своїм" поповненням очкового багажу на 6 пунктів. До звітного протистояння "максимум" уже брали "Єдність" (переграла аутсайдерів із сумарним рахунком 11:0), "Десна" (6:2), "Динамо" (7:2) та "Енергія" (9:1).

У минулому турі три очки у протистоянні з білоцерківською "Россю" взяла і тернопільська "Нива". Щоправда вирвали її підопічні Сергія Шиманського вже під завісу поєдинку. Це додавало інтриги цьому матчу, адже рівняни небезпідставно сподівались здобути перше очко у сезоні.

Цей матч відвідали цілий ряд високопосадових осіб. В їх числі губернатор області Михайло Цимбалюк та президент професіональної футбольної ліги України Мелетій Бальчос. Вони мали змогу у цьому матчі побачити доволі цікавий, відкритий футбол, який показали аутсайдери ліги.

Початок зустрічі цілком і повністю залишився за господарями. Тернополяни більше володіли м’ячем, однак до справжніх загроз справа не доходила. Все ж за кількістю ігрового браку можна було судити, що грають команди із нижньої частини турнірної таблиці. Захист команди гостей у цьому матчі нагадував прохідний двір – за такої гри задньої ліні суперників було зрозуміло, чому вони середньому у кожному матчі пропускали у свої ворота по три м’ячі. Особливо на тлі такої гри суперників виділявся нападник тернополян Олександр Розман. Цей день для Олександра цілком можна назвати вдалим – у нього виходило фактично все.

Фактично перший небезпечний момент, який виник на 20-й хвилині переріс у взяття воріт. Після затяжної атаки господарів на удар із-за меж штрафного майданчика наважився Андрій Ковальов. Удар видався доволі сильним, що і посприяло помилці голкіпера гостей Михайла Суходолова. Він не зумів зафіксувати м’яч у руках так, що він відскочив акурат під удар головою Олександра Розмана. Останньому переправити м’яч у фактично незахищену ціль проблем не склало – 1:0.

До завершення тайму Олександр втратив ще мінімум дві хороші нагоди оформити дубль. У першому моменті він під кутом із правого флангу виходив на побачення з воротарем суперників, пробивав у нижній ближній кут, проте Суходолов з цим нескладним ударом справився. А вже під завісу тайму Розман після атаки правим флангом завершував старання партнерів ударом із району одинадцятиметрової позначки – голкіпер із труднощами перевів м’яч у поперечину. У першій 45-хвилинці гості фактично нічим не запам’ятались. Декілька вилазок до воріт Дмитра Андрієшина осмисленим ударом так і не завершувались.

Другий тайм теж розпочався для господарів краще нікуди. Андрій Ковальов довгою передачею вивів на побачення із Суходоловим все того ж Розмана. Олександр з позиції лівого інсайду увійшов у штрафний майданчик, а з доволі гострого кута поцілив точно під праву стійку воріт гостей – голкіпер момент удару явно проґавив – 2:0.

На 57-й хвилині Розман вже виривався на побачення з кіпером гостей з протилежного флангу, проте переможцем цієї дуелі вийшов Суходолов. Така активність Олександра Розмана не залишала байдужими уболівальників, і тим більш прикрою стала травма гравця на рівному місті. Розман на 61-й хвилині знову вривався у штрафний майданчик гостей з лівого флангу, проте потягнув м’яз – травма, і вимушена заміна.

А за мить до цього рівняни скоротили перевагу "Ниви" до мінімуму. Після провалу центру оборони тернополян Олександр Любар без перешкод отримав м’яч на лінії воротарського майданчика, та влучно поцілив у лівий від Андрієшина кут воріт – 2:1. Це сталось на 60-й хвилині, а вже через 4 хвилини господарі знову довели свій гандикап до різниці у два голи. Жахливої помилки припустився голкіпер гостей Михайло Суходолов, який після несильного удару тернополянина просто не влучив по м'ячу, намагаючись вибити м’яч за межі штрафної. Таким чином Володимир Пришнівський заволодів м’ячем в районі одинадцятиметрової позначки перед порожніми воротами. Переправити м’яч у ціль молодий нападник зумів без зайвих проблем – 3:1.

Господарі продовжували нагнітати ситуацію поблизу воріт гостей. Однак доволі нелогічно пропустили у власні ворота. На 84-й хвилині після навісної передачі з лівого флангу захисники та голкіпер "Ниви" на лінії воротарскього майданчика упустили все того ж Любара, який без перешкод ударом з кількох метрів знову скоротив перевагу господарів до мінімуму. Однак, цей гол як і небезпечний момент у матчі став останнім. Не допомогли гостям відіграти і п’ять доданих арбітром зустрічі хвилин.

Заслужена перемога "Ниви" у доволі цікавому та відкритому матчі. Хоча й рівень футболу був доволі низький, тернопільські уболівальники, які вже скучили за перемогам своєї команди залишились завдоволеними. Не так вже часто балує їх "Нива" своїми перемогами – цей тріумф став першим у поточному році.